Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sarah Connor krónikái, most...

Sarah Connor krónikái, most akkor hogy is van?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 2. évadot.. szomorú vagyok hogy nincs folytatás.. de akkor most hogy is van? Nem nagyon jöttek át nekem az utolsó rész eseményei. Miért vette ki Cameron a chipjét? Ugye odaadta John Henrynek .. aki a jövőbe ment? Minek neki Cameron chipje? Miért ment utána John és Mrs Weaver?? Miért nem ismerték a John Connor nevet a jövőben??
2013. jan. 16. 03:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta találtam egy oldalt ahol elég sok minden le van írva, szóval a kérdésem már nem érvényes. :)
2013. jan. 16. 14:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Légyszi leírod a válaszokat? Nagyon fontos lenne nekem a Cameron és John Henry-s rész! Előre is köszi!
2013. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Hozzászólásokat is megéri elolvasni. Már pontosan nem emlékszem, hogy én melyik cikket olvastam ezekkel kapcsolatban. De ha rátalálok azt is belinkelem. :)

2013. ápr. 24. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Fú köszi szépen, már elolvastam kb. fél oldalnyi hozzászólást, látom többen is gondolkodtak ezen. Szerintem a legvalószínűbb, hogy Weawer egy független T-1001-es, akit tuti, hogy a Skynet hozott létre, hiszen az emberek nem tudnak folyékony gépeket gyártani, de ráébredhetett arra, hogy neki nem is olyan jó ez a háborúsdi, de nem is akar az emberek oldalán harcolni, ezért csak segít nekik elpusztítani a Skynetet egy másik mesterséges intelligencia létrehozásával, amit Andy Goode Turkjéből fejleszte(te)tt ki. Cameron a jövőben már ismerte Weawert (a tengeralattjárós sztori) és tudta, hogy ő nem a Skynet pártján áll. Nem bízott Johnban, ezért nem mondta el neki, a "Csatlakozol hozzánk?" mondatból megértette mit akar tenni. Kellett azonban John Henrynek egy önműködő test, és mivel Cameron eléggé leharcolt állapotban volt és abban a jövőben még élt az emberi Cameron, azaz Allison, ezért John Henry kivette Cameronból a chipet és Cromartie testébe rakta át. Ettől fogva már nem egy átprogramozott Skynet "futott rajta" hanem a Babilon projekt, tehát John Henry rendszere, ami gyakorlatilag a Turk továbbfejlesztett verziója. Cameron személyisége megmaradt a gépen egy mondatban (I'm sorry John.), de a küldetést és a célt tovább vitte John Henry Cromartie testében. A testet valószínűleg tudta úgy használni, mint egy Skynetes T-888, hiszen alap esetben a Turkből fejlődik ki a Skynet, ha Andy életben marad (köszi Derek :D). Nekem amúgy Derek Reese volt a kedvencem, sajnálom, hogy ilyen egyszerű headshottal halt meg egy mezei T-888 által.
2013. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!