Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem találok egy filmet, mert...

Nem találok egy filmet, mert nem emlékszem a címére. Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik, hogy egy család (apa, anya, kislány, kutya) elmennek valami nyaralóba, ahol egy virágos női ruhás gyilkos sarlóval lemészárolja a családot. A kislány próbál elmenekülni, de nem éri fel a kilincset, a gyilkos egyre közelebb ér hozzá.

A következő kép, hogy felnőttként felébred a hipnózisból. Kiderül, hogy teljesen elfojtotta magában a történteket, és nem tudja felidézni, hogy mi történt, mikor odaért hozzá a gyilkos.

A pszichiáter szerint visszatérhet a hétköznapi életbe... Vagy ilyesmi... És valamiért visszatér abba a házba, ahol a gyilkosság történt. Ott franciát tanít fiatal srácoknak. Csak ő van felnőtt a fiatalok mellett.

A néző azt hiszi, hogy a gyilkos még mindig ott van, de később kiderül, hogy a kölykök hozzáfértek valahogy a lány aktájához, és lemásolták az összes körülményt, hogy megijesszék. Áramkimaradás, nyikorgó lépcső, virágos ruha, sarló, stb. De a lány annyira megijed, hogy bekattan és gyilkolni kezdi a fiatalokat... azt hiszem...

Szóval valami ilyesmiről szól.

Nem tudjátok mi lehet a címe?


2013. jan. 15. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is láttam, de nem tudom a címét, csak írok, hogy később megtaláljam a kérdést. :D
2013. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na, közben meglett.

Szünidei gyilkosságok a címe.

2013. jan. 22. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi! xD
2013. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!