Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor Who! A síró angyalok...

Doctor Who! A síró angyalok bárhová küldhetnek? (lent)

Figyelt kérdés

Elvileg 'bárhová küldhetnek időben és térben'.. Én eddig csak azt láttam, hogy a Földön küldenek vissza és a múltba.

De gyakorlatilag a Földön kívülre is küldhetnek? Teszem azt egy idegen bolygóra? Képesek lennének rá egyáltalán? Nem teljesen tiszta. :)


2013. jan. 13. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Épp tegnap néztem ezt a részt a 3. évadból nemtom később benne vannak-e még, de azt mondta a Doktor,h a múltba küldenek és nemcsak a Földre lehet, mert pl visszaküldtek a múltba egy zsarut,akinek ott mondta a Doktor h majdnem a Holdon kötött ki.
2013. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában a múltba küldik az áldozatot, mert valahogy felfalják az időt, amit a jelenben leélt volna, vagy mi. Szerintem küldhetnek másik bolygóra is (a 7. évadban voltak ilyen "bébi" angyalok, akik csak a városon belül tudták küldözgetni az embereket, ez alapján egy nagynak a kozmosz sem lehet akadály), de gondolom az sokkal energiaigényesebb, szóval mit bajlódjanak vele. Azt sem tudjuk amúgy, hogy ők maguk hogy utaznak nagyobb távokon, bár lehet, hogy ott élik le az egész életüket, ahol létrejöttek.
2014. jún. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!