Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Waling Dead 1. évad 1....

A Waling Dead 1. évad 1. részében ki az a zombi akinek azt mondja Rick, hogy "Sajnálom, hogy ez történt veled. "?

Figyelt kérdés
Nagyjából leírtam a kérdésem fent. Valaki nem tudja, vagy ez lényegtelen?

2013. jan. 10. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Rick nem is ismerte őt, csak új volt neki az egész zombitéma és tudta hogy nem sokkal azelőtt még a nő (Hannah) is ugyanolyan élő ember volt mint Rick. Szerintem ezért mondta, emberségből.

Amúgy vannak a neten úgynevezett webizódok (kis filmek a Walking Dead világából) amelyek más túlélőket mutatnak be (nem folytatólagosan). A "Torn Apart" című webizód mutatja be Hannah-t. (Bár a színészek nem igazán brillíroznak véleményem szerint)


http://www.youtube.com/watch?v=YUQaTDJYyEI

2013. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezekhez a részekhez van valahol felirat?
2013. jan. 13. 11:27
 3/4 anonim válasza:
igen, indavideo-n fent van pár rész feliratosan :)
2013. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igazából nem lényeges, az a fiú, de amúgy az első rész elején, mikor le lőtték a Ricket, akkor volt ott az egyik rendőr, akinek mondta, hogy koncentráljon, vagy vmi ilyesmi, ő volt az.:) de tényleg nem lényeges...:)
2013. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!