Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a német filmnek a címe?

Mi ennek a német filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt (olyan 7-8) ment a tv2-n egy német film, és ezt szeretném megtalálni. A főszereplő egy srác volt, talán Adrian volt a neve, és pincérként dolgozott, aztán még a film elején félrekefélt egy lánnyal a klub vécéjében, a barátnője rajtakapta őket, és kidobta. Ezután a srác, mivel nem volt pénze, ha jól emlékszek, bohócnak (vagy nem is tudom már, minek) állt.

Tudom, nem emlékszek sok mindenre, de ha valaki felismeri, akkor kérem, hogy írja meg nekem. Fontos lenne! Köszönöm előre is a segítséget.



2013. jan. 8. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Vagy a Csajok,Szex,Ibiza, vagy a Csajok,Szex,Mallorca vagy a Német pite. Ha nem, akkor nem tudom:-D
2013. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem egyik se. :) Az Ibizát meg a pitét láttam, azok biztosan nem. De szerintem a Mallorca sem, bár ha az is hasonló kaliberű, mint az Ibiza, akkor tuti nem.

Azért köszi a választ!

2013. jan. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!