Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a zombis...

Mi a címe annak a zombis filmnek ami egy temetőben kezdődik? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
nem egy mai film, valahogy úgy kezdődik hogy egy nő meg egy férfi elmennek virágot vinni a csaj szüleinek a sírjára, aztán jön 1 zombi.... azt tudom hogy a csókát johnny-nak hívják, és a zombi ami jön valahogy fellöki és ez a johnny beleveri jól a fejét 1 sírba és meghal.

2013. jan. 5. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm...régi és temetőben kezdődik,erről nekem most hirtelen a Zombik városa(1981) ugrik be.

Ha nem az,akkor lehet,hogy a Hullajó,vagy esetleg a Zombi 2.

Ez a két utóbbi film nem valószínű,hogy az,de egyik sem mai darab,és van az egyikben temetős jelenet :)

2013. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 soldierdan ***** válasza:
Élőholtak éjszakája (1968) George A. Romero legendás filmje !
2013. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,tényleg,igazad van,második válaszoló!Én mondjuk csak a remaket láttam,a '95-ös filmet.Kicsit kevés részletet adott meg a kérdező,de legalább meglett :)
2013. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 soldierdan ***** válasza:
jah :) mondjuk még én sem láttam végig de a temető+zombi+régi film-ről egyből beugrott.
2013. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi utólag is a válaszokat de amúgy megtaláltam rá 1 napra hogy kiírtam :)
2013. jan. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!