Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tik szoktatok venni eredeti...

Tik szoktatok venni eredeti DVD, vagy Blu-ray lemezeket?

Figyelt kérdés
Én eredeti DVD-ket szoktam, pedig le is tudnám tölteni, csak a borítója meg az extrák csábít, meg az, hogy eredeti! :)

2013. jan. 5. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Régen rendszeresen vettem dvd-ket, ma már inkább kenyeret veszek.

Végülis nekem teljesen mindegy hogy eredeti e a film, a lényeg hogy meglegyen és akkor nézhessem meg, amikor csak akarom :)

2013. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Szoktam, de csak azt a filmet ami megérdemli hogy eredetiben ott feszítsen a polcon, pláne ha még limitált, fémdobozos vagy szobros változat is. Nekem nem mindegy az érzés hogy ez most eredetiről van lejátszva, meg az extrák persze nekem is kellenek. Nyilván nem álltatok senkit én is töltök le és meg is nézem őket, de amint tudom megveszem ha már emberibb lesz az ára, persze még így is sokat költök a friss megjelenésekre amikre nem bírok várni. Viszont legalább nem cigizek és ez megmarad a polcon.
2013. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát igen... én is pontosan ezért veszem megy eredetibe a kedvenc filmjeimet!
2013. jan. 7. 16:52
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos a DVD műsoros lemez is romlandó, jó pár év múlva használhatatlanná válik, akkor tehát minek vegyek.
2013. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Ha tehetem én is eredetit szoktam venni, hiszen az utóbbi években nagyon lement az áruk. Nagyon jó filmeket lehet venni már 590 Ft-ért is, de az átlag is csak 990 Ft. Legtöbbször itt szoktam vásárolni: [link]
2013. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon max 300 forintos meséket a gyereknek. De magamnak most már soha nem veszek eredetit. Több mint 3000 filmem van,azt eredediben megvenni sok guba lenne.. :) De kb. 200 filmem van ami eredeti,felszámolt videótékából,akciós Tacskós dvdből..
2013. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 19. 10:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt vallom, hogy ami nagy kedvenc meg olyan kiadás, az megérdemli, hogy ott díszelegjen. :) Persze hozzáteszem, általában akciósan veszem őket, 1000 forintért.
2013. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Én a kedvenceimet mindig megveszem,igazából mondhatni,hogy gyűjtöm őket. Bár szinte az összes filmem 999Ft-ért vettem,nagyon jók! :)

Manapság nem kerülnek túl sokba.

2013. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem megvenni legalább a legnagyobb kedvenceimet dvd-n. :) Már csak azért is, mert nem volt olyan internetkapcsolatom, ami alkalmas lett volna filmek letöltögetésére. Másrészt a minőség miatt, mert ezek az agyontömörített divx/xvid videók nem éppen a legjobbak. Az is ott van, hogy ha meg akarom nézni a tévén, asztali lejátszóval, akkor át kell konvertálni, ki kell írni... Régi gépen órákig tartó procedúra, és nem egyszer hibás lett az eredmény. Sokkal kényelmesebb bemenni a boltba, és leemelni a polcról, már ha az ember nem a "túlélésért" küzd. És amit előttem is említettek, ott díszeleg a polcon az eredeti a szép borítóval. :)
2013. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!