Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen filmeket hol nézhetnék?

Ilyen filmeket hol nézhetnék?

Figyelt kérdés
Szeretnék nézni valami igazán jól feldolgozott történelmi eseményű filmet.Mint például az Apocalipto, mely a maják életét mutatja be,a cselekmény két szálon fut a főszereplő élete, és kitartása, valamint a maják őstörténete, majd a spanyolok érkezése.Érdekelnének ilyen őscivilizációk történelmi eseményei.Lehet akát ergyiptomi is görök, vagy római is.

#történelem #esemény #őscicivilizáció
2013. jan. 3. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Artúr király, Quo Vadis, Trója, Mennyei királyság, Az utolsó szamuráj, igaz ezek nem biztos hogy olyanok, mint, amilyenre te gondolsz... Mert ezek nem ősi civilizációsak. De sajnos olyan nem jut az eszembe. De szerintem ezek amiket felsoroltam is tetszeni fognak, ha érdekel a történelem. Még ha a filmek nem teljesen is hitelesek. Azért remélem segítettem! További szép napot!
2013. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, azért még várom a válaszokat!:D
2013. jan. 4. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az Artúr király pont nem történelmi, ahogy a Trója sem, hiszen mindkettő tisztán mitológiai történést dolgoz fel.


De ott van mondjuk a Kleopátra (egyiptomi-római), Spartacus (római)...


De sorozatokból mostanság gyártanak nagyon jókat: Spartacus, Vikingek

2014. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!