Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a régebbi...

Mi volt ennek a régebbi filmnek a címe? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Fantasztikus filmről van szó, még kiskoromban láttam de a címére sajnos nem emlékszem. Valamilyen királyi család kislányáról szól, és olyanok voltak benne amire emlékszek pl, hogy az ajtó kilincs beszélt (tudom hülyén hangzik de ez volt :D ) és a kislányt talán huncutkának becézték (de ebben nem vagyok biztos).

Akinek esetleg beugrik valami, vagy bővebb infó, nagyon megköszönném a segítségét! :)


2013. jan. 3. 17:01
 1/5 dBLOOD42 válasza:

Van egy Huncutka (Curly Sue) című film, de ez nem fantasy.

Élőszereplős film volt, vagy rajzfilm.

Ha rajzfilm volt, az 1951-es Disney-rajzfilm Alice Csodaországban (Alice In Wonderland) ugrik be.

2013. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a filmet találtam csak én is mikor kerestem de ez nem az :( élőszereplős filmről van szó
2013. jan. 7. 00:12
 3/5 dBLOOD42 válasza:

Nem lehet hogy az "Alíz Csodaországban" valamelyik élőszereplős verzióját láttad?

[link]

2013. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, nem volt köze az Alíz csodaországban-hoz
2013. jan. 18. 13:39
 5/5 dBLOOD42 válasza:

[link]

Esetleg valamelyik a Fantagíró-filmek közül?

Amúgy amikor azt mondod fantasztikus film úgy érted fantasy (középkori vagy ahhoz hasonló környezetben játszódó), vagy sci-fi?

2013. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!