Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kaleido Star titeket is...

A Kaleido Star titeket is megihletett? Bennetek is felerősödtek az érzések? Ti is minden áron elszeretnétek érni álmaitokat?

Figyelt kérdés

Én Igen. 14 éves fiú vagyok. Nemrég láttam a Kaleido Star c. anime összes részét... Nagyon megihletett...


Van 3 mondat... Ezek a kedvenc idézeteim, és nagyon is igazak.

~"Csak akkor kaphatsz válaszokat a kérdéseidre, ha mélyen magadba nézel." (Layla)

~"Ahol az álom véget ér, ott kezdődik a valóság." (Kalos)

~"Csak a töretlen bizalom képes legyőzni a félelmet." (Fantom).


Csak nekem érintették meg ezek az idézetek a lelkemet?!


2012. dec. 31. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben néztem az animét, de ha jól emlékszem néha sírtam is rajta. Mivel versenyszerűen sportolok, lehet, hogy furán hangzik, de csomószor gondoltam/gondolok arra, hogy Sora sohasem adta fel, és kibírta a nehéz edzéseket is, meg hogy mindent beleadott mindig, stb. :) Az idézetek pedig tényleg igazak, ahogyan az animékben elhangzó összes szerintem, és sok másik van, amin elgondolkodtam (pl. a Naruto, ami számomra a csapatmunka, barátok és kitartás, meg még van pár, csak most nem jut az eszembe) 14/L
2013. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem az egész gyerekkorom erre a mesére épült:) miatta kezdtem el tornázni és minden vackon ugrálni. én is pontosan ugyanúgy érzek, mint te ezzel az animével kapcsolatban 16 évesen újranéztem az egészet és még mindig nagyon tetszett.
2014. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!