Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a Twilight befejez...

Mi történik a Twilight befejező részében? Valaki le tudná írni szépen -akinek van kedve hozzá?

Figyelt kérdés
Gondolom vannak itt páran, akik szeretik ezt a filmet/könyvet. Én az első hármat láttam, a befejezésére lennék kíváncsi, de nem hiszem hogy meg tudom nézni vagy el tudom olvasni mostanában. Ezért kérnék valakit, hogy írja meg -akinek van hozzá kedve és ideje- hogy mi történt az utolsó részekben. Köszönöm előre is :)
2012. dec. 30. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő, nászút. Bella terhes lesz, megszületik a lánya, de mivel félvámpír, belehal. De Edward átalakítja. Jön a Volturi kinyírni a gyereket, de megvédik. Alice egy látomást mutat, hogyha elkezdenek harcolni, sokan meghalnak, ők mindannyian, így inkább békén hagyják őket és élnek boldogan.
2012. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki hal meg?

És hogyan alakítja át Edward?

2013. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki leírhatná kicsit részletesebben is :D
2013. jan. 9. 23:00
 4/4 anonim válasza:

4/1: Bella és Edward összeházasodnak. Elmennek nászútra. És Bella terhes lesz. mivel, hogy emberként lesz terhes így félvámpír gyereke születik. Gyorsan fejlődik a hasában, és Bellától elveszi a tápanyagot. 1 hónap múlva megszületik amibe Bella majdnem belehal. Edwardnak így át kell változtatnia vámpírrá. Renesmee lett a neve a kislányának.

4/2: Jacobnak bevésődik Renesmee. Nessie (Renesmee) gyorsan nő. Eljön a Voltúri, hogy megöljék a gyereket, mert azt gondolják veszélyezteti a vámpírok titkát. Cullennék összehívnak mindenfelől vámpírokat, hogy tanúskodjanak az igaz felől. Megérkezik a Voltúri és ott vannak a farkasok és a vámpír tanúk. Nessienek el kell menekülnie Jacobbal. Elkezdődik a csata. Egy csomó mindenki meghal. De kiderül, hogy ez a csata csak Alice látomása volt amit megmutatott Aro-nak. Ettől Aro megijedt, mert ő is meghalt volna a csata során. (Még Alice egy 150 éves félvámpírt is vitt magával bizonyítékként) Elmegy a Voltúri. Boldog mindenki. Alice látomásával végződik az egész ami: Jacob és Renesmee (már felnőttként amihez 7 év kellett, hogy felnőjön)eggyütt vannak a tenger parton és nézik a naplementét. Bella és Edward megjelenik ott, és boldogan végződik az egész történet.

2013. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!