Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alkonyat c. filmből lessz...

Az Alkonyat c. filmből lessz 6-odik rész is?

Figyelt kérdés
az alkonyat filmből lesz 6-odik rész? vagy az csak könyvben van? mert néztem a 2013-mas film megjelenéseket nincs köztük ez a film :D nah de lehet hogy később kiadják? szóval egyszerűen a kérdés.. lesz alkonyat 6? vagy csak könyvben van..
2012. dec. 29. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a könyv Edward szemszögéből van ha jól tudom nem lenne nagy értelme megfilmesíteni-.-
2012. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könyvben sincs 6. rész. Steph Meyer elkezdett írni egy 5, részt Midnight Sun címmel, ami az első rész Edward szemszögéből, és megmutatott pár részletet belőle néhány barátjának, mire az egyikük feltette a netre, ezért bosszúból nem írta tovább. Így a Twilight Saga könyvben hivatalosan 4 részes. Filmben pedig nem lesz 6. rész, befejeződött a "negyedik rész második részével."
2012. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ugy tudom hogy most csinálnak 6. részt mert magyarországon csinálják aszodon egy kastélyban vesznek fel egy jelenetet nekem ezt mondta a barát mert ő neki az eggyik családtagja aszodon lakik és elment a mellett a kastély mellet legalábbis probalt de nagyon angyon sok autot és lakokocsit látott

de nézz utána a neten

2015. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!