Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Pi élete...

Mi a véleményetek a Pi élete című filmről? Ti hogy értelmezitek a befejezést?

Figyelt kérdés

Tehát aki látta a folmet vagy olvasta a könyvet, tudja hogy két történet hangzik el a mesélőtől (Pítől). Egy állatos és egy emberi. Szerintetek végül melyik történet volt az igaz?

Hogyan értelmeztétek az "Istennel is így van ez" mondatot és azokat a jeleneteket?


2012. dec. 29. 23:11
 1/3 anonim válasza:
100%

SPOILER

Az a vége, hogy pi volt a tigris, a szakacs volt a hiéna, narancsle volt pi anyja Es a zebra pedig a matróz tehat az elején amikor ugye a hiéna megöli az állatokat Es utána pi megöli a szakácsot Es utána eszik belőlük az kannibalizmus volt a túlélésért. A tigrises történet csak egy mese volt.

SPOLIER VEGE

Nagyon meghökkentő történet

En tuti elolvasom a könyvet is.

Nagyon meghökkentő

2013. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

És az mit jelent, hogy Isten is így van ezzel?

Én hiszek Istenben, de még így is le van blokkolva az agyam, hogy felfogjam.

2013. márc. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

EZT EGY MÁSIK KÉRDÉSHEZ ÍRTA EGY VÁLASZOLÓ, EGYÉBKÉNT ÉN SE NAGYON ÉRTEM A VÉGÉT, DE EZ SEGÍT:)


A lényege az, hogy mindegy melyik történet az igaz, a végeredmény ugyan az.

Így az lesz számodra az igaz, amelyiket elhiszed, amelyik jobban tetszik.

Neked melyik tetszett jobban? :)


Ezért tesz vallásossá, mert a vallás is pont ilyen.

2013. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!