Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai historia x? (kérdések)?

Amerikai historia x? (kérdések)?

Figyelt kérdés

előszőr is, szeretném leszögezni, hogy a filmet 3-szor láttam, szóval ha valaki olyan választ írna, hogy "nézd meg a filmet és rájössz...", arra nem vagyok kiváncsi.


1. Amikor, ülnek az asztalnál, és Derek mondja, hogy nem vagyok tagja ku klux klánnak (lehet nem szó szerint így mondja), ott miért kezdenek el röhögni? (ő, a barátnője, meg Danny)

2. megölt két embert, miért csak 3 évet kap?

3. A film végén, mikor Derek és Danny mennek abba a kávézóba, vagy hova, és a néger tanár meg a rendőr bejön, és itt két dolgot sem értek:

-miért kerültek az intenzivre (asszem Seth és Cameron)?

-miért akarja a néger, hogy beszéljen a többiekkel?

köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 24. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! én már elég régen láttam, úgyhogy nem biztos hogy tőlem kapod a legmegbízhatóbb választ, de a ku klux kánoson nyilván azért röhögnek mert lehet h nem tagja de eléggé rasszista úgyyhogy vicces :)

Hogy miért csak 3 évet kap azt úgy emlékszem mondják a filmben, de már nem vagyok biztos: gondolom mert önvédelem (is) volt, igaz h túlzásba esett az állkapcsos dologgal, de ha jól emlékszem a 2 srác támadta meg, vagy legalábbis ők mentek oda kötözködni a házhoz. Meg jó magaviselet, nyilván feltételesen engedték ki, szerintem ezért.

Az utolsóra sajnos nem emlékszem, de jó h említetted a filmet mert imádom, lehet h meg is nézem :D és akkor visszatérek a kérdéshez.

2012. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és még avalami amit elfelejtettem megkérdezni:

mikor 6-an vagy hányan a zuhanyzóba seggbeb*sszák, az miért nem segít? csak becsukja az ajtót. ilyet szabad?

2012. dec. 24. 14:32
 3/9 A kérdező kommentje:
a filmben azt mondja Danny, "ha tanuskodom ellene halálbüntetést kap", de az nem derült ki végül miért 3 évet kapott
2012. dec. 24. 14:33
 4/9 A kérdező kommentje:
öööö, az első kommentemből kimaradt: az őr miért nem segít neki?
2012. dec. 24. 14:36
 5/9 anonim válasza:
A Ku Klux Klános dolog azért vicces számukra, mert a KKK a legtöbb rasszista szemében is le van nézve, mivel a tagjai nagy része redneckekből áll (műveletlen, buta farmerek). Ha youtubeon rájuk keresel, szoktak néha beszédet tartani, csak úgy árad róluk az értelem :D
2013. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 22. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Az őr gondolom nem akart belekeveredni, vagy úgy gondolta, megérdemel egy kis büntetést. Sajnos vannak ilyenek, szerintem nálunk is :D

Akkor gondolom azért kapott 3 évet mert nem volt közvetlen bizonyíték, vagy mivel a tesója nem vallott, ő azt mondta hogy önvédelem volt. Mindenesetre furcsa, mert az USÁban ugye esküdtbíróság van, akik szigorúbban ítélik meg ezeket, de a film szempontjából muszáj volt, egy 60 éves Edward Norton már nem lett volna olyan izgalmas :D

2013. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 3. kérdésedre válaszul

[link]

csak mivel kivágták a jelenetet így nem volt érthető

2013. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az őrös dologra; Azért nem segített valószínűleg neki mert lefizették, és egyéb dolgok. Igen, vannak ilyen őrök. És nem is nagyon lehetett kedve ott szarakodni kigyúrt Skinheadekkel, így elfogatta a " fekete pénzt " , és hagyta hogy szegény csórit megerőszakolják.
2013. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!