Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudom, még elég korai megkérde...

Tudom, még elég korai megkérdezni, de mikor lesz magyar szinkronja az Így Jártam Anyátokkal c. sorozat 8. évadának illetve még hány évadra lehet számítani?

Figyelt kérdés
Vajon 10. évadig kitolódhat a sorozat?
2012. dec. 19. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint az egyik főszereplő már most kiszállna, de nincs megerősítve. A produkció bejelentette hogy van elképzelésük egy 9. évadról.


Magyarul kb. egy év múlva lesz látható, legjobb esetben szeptembertől. A hetediket elszúrták azzal hogy gyorsan egy hónap alatt leadták. Heti egy részes bontásban jobban el lehetett volna húzni és rendszeres nézőket szerezni hosszabb távon.

2012. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akkor megunták volna.Amúgy meg azt hallottam, hogy lesz 13.évad is, de az valószínűleg pletyka.De indavideón 8.évad 12.részig megnézheted az összes részt 8.évadból felirattal.
2012. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nagyon király lesz...
2012. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!