Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amelyikben...

Melyik az a film amelyikben egy egy éjszakás kalandból gyerek születik, és az anya az apának adja a kicsit majd évekkel később visszaköveteli?

Figyelt kérdés
Miután az apához kerül a gyermek, nem tud vele bánni majd miután bele tanul az apa mindent felad a kicsiért és évek múlva az anya bírósági úton próbálja vissza szerezni!

2012. dec. 17. 14:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Már mindent megpróbáltam, a filmre rákeresni, színészekre rákeresni, több mint 3 éve keresem ezt a filmet és semmi. kérlek segítsetek!
2012. dec. 17. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján ez a Kramer kontra Kramer (Kramer vs. Kramer, 1979) lenne, viszont emlékezetem szerint ott nem egy egy éjszakás kalandban fogan meg a gyerek. De a többi stimmel! Erre gondoltál?
2012. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az:( Amire én gondoltam ott szinte még tinédzserek voltak a szülök és tényleg egy éjszakás kalandból lett egy baba és az anya a csecsemőt adja oda a srácnak, de azért köszönöm a válaszodat :)
2012. dec. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!