Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy '80-as évekbeli gyerekfilm...

Egy '80-as évekbeli gyerekfilm-sorozat címe?

Figyelt kérdés
Csak egy repkedő kis robotra emlékszem belőle,talán ezüstszínű volt,korongalakú,kis nyakkal meg fejjel..s volt egy ugyanilyen repkedő robot ellensége akinek a neve Ciklon volt,ha jól emlékszem.Nem rajzfilm volt.Ennyire emlékszem csak,nagyon kicsi voltam.:) Köszönet annak aki segít :)

2012. dec. 13. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aztaaa :D Harminc eve nem lattam oket,oromomben meg az ekezeteim is elmentek :DD halas koszonetem Neked.
2012. dec. 14. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is néztem akkoriban, bár nekem már akkor is gagyi volt, de nem volt más. :)

Volt egy másik kutyás film is, a Boomer, meg egy Terminator "előzményfilm", amiben egy idegent a Földre száműznek ember alakjában, tiszta Schwarzenegger a csávó. Az egyik rész tisztára olyan üldözés van, minta a Terminator 2-ben.

2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem még lenyűgözött,voltam vagy 5 éves mikor ez a sorozat ment :) Boomer-re nem emlékszem,de a Terminátor-előzményről rémlik valami,mintha Jessynek hívták volna a tagot benne s neki is volt valami kis repkedő robot-haverja.
2012. dec. 14. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz napok egy Föld nevű bolygón

(Hard Time on Planet Earth)

[link]


Ez meg a Boomer:

(Here's Boomer)

http://www.youtube.com/watch?v=EeK8p0CBwv8

2012. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nosztalgiázhatok :)
2012. dec. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!