Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi is a cime? Sos

Ennek a filmnek mi is a cime? Sos

Figyelt kérdés

Van egy pasi benne, aki betegségben szenved. A legvégén átváltozik egy csunya óriás fejü akárminek ls elkezd ölni.

A legelején egy asszonyt megeröszakol egy ugyan ilyen szörny, és az az asszony szüli meg a szörny utódját, persze nem tudnak semmit a pasi szülei hogy ez egy szörny. A pasi mindig rém álmokat álmodik, egy pincéről, ott van álmában eltemetve valaki, ami a film valóságában is igy van. A pasi beleszeret egy szőke lányba, de a lány apja nagyon nem örül neki.


Remélem hamar megjön a válasz!

A film körülbelül 1980-as lehet, horror!


2012. dec. 9. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Eraserhead


(tipp)

2012. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem erre gondoltam.

Nekem régen megvolt videókazettán, de arra az volt irva hogy Angyalarc. A video kazetta nem eredeti volt. igy a cim nem felel meg a googléba :S

2012. dec. 10. 14:39
 3/7 sorsok ***** válasza:
talán a rosemary gyermeke :D
2013. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez se az :) de azért köszi
2013. máj. 6. 19:11
 5/7 jjj235 válasza:
Amikor normális még, akkor a röntgen felvételen egy démoni arc van a koponyáján belül? Ha az, akkor én is ezt keresem egy ideje.
2017. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
No ettől gyerekkoromban rettegtem - kerestem én is egy ideje mert Angyalarc címen kaptuk még VHS-en. Szóval a címe: A bennem lakó szörnyeteg - THE BEAST WITHIN (1982). https://www.youtube.com/watch?v=k4yk_c6SGr8
2017. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jjj235 válasza:
A #6-nak örök hála, mert évek óta ezt kerestem. Szintén Angyalarc címmel járt nálunk VHS-en.
2017. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!