Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki meg mondaná melyik...

Valaki meg mondaná melyik rész ez a Dr. Csontban?

Figyelt kérdés

Amikor Bones egy csomagot kap,de Booth nyitja ki és valami méreg volt benne amit Booth beszippantott és súlyosan megbetegedett és kórházba került.

csak egy 10 másodpercet láttam belőle régebben és már azt a videót sem találom.

Tudnátok esetleg segíteni hogy melyik évad hányadik része lehet?

m már szinte kerestem mindenhol de nem találom.Az sem baj ha nem magyar

előre is köszönöm



2012. dec. 8. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, én nem emlékszem ilyen részre, pedig az összeset láttam, nagy részét többször is. Nem lehet, hogy rosszul következtetted ki a tartalmat az összevágott videóból?

Hogyan nézett ki Booth a kórházban? Mert én 2 esetre emlékszem: egyszer felrobbant mellette Bones hűtője, és ezért sérült meg (1/15). Egyszer meg is lövik, amikor Bones elé ugrik, de akkor nem mutatják a kórházban (3/15).

Másodjára pedig agytumorral műtik, ott egy nagy kötés látható a fején (4/26).


Egyébként ilyen mérgező- por- beszívós eset Cam- el fordul elő, valahol a 2. évadban.


Ha mégis van ilyen rész, akkor bocsi.

2012. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

amit én láttam az olyan volt hogy a fertőzőosztályra vitték és csak védőöltözékben mehettek be (ilyen kék ruhába)

és a videó végén az volt hogy leállt a szíve utána már vége volt (a videónak)

amúgy meg én sem értem mert én is láttam az összes részt:/

2012. dec. 9. 10:35
 3/4 anonim válasza:
Ilyen biztos nem volt. Egyszer a Cam felnyit egy koponyát az Röntgen előtt mert Booth sürgeti, és akkor amikor felvágja akkor kipattan belőle valamilyen gáz, Cam összeesik és elkkezd habzani a szája. Boothal biztos nem volt ilyen
2013. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak olyan rész volt amikor Cam fertőződik meg.

Vagy leget hogy arra gondolsz amikor agydaganat miatt műtötték Bootht.

2013. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!