Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a katasztrófafilmnek...

Mi ennek a katasztrófafilmnek a neve?

Figyelt kérdés
Néhány évvel ezelőtt láttam a tv-ben, és a címére már sajnos nem emlékszem.Arra emlékszem,h arról szól, hogy gyerekek kirándulni mennek, de az úton valahogy a buszt, amivel indultak elnyeli a víz. Továbbá rémlik benne még olyan kép, hogy egy lányt amikor az felszállt a buszra, megkérte hátul egy fiú hogy üljön mellé, de ő nem ült. Ez a két fiatal próbál segíteni egymásnak, amikor már nagy a baj...egy fa rémlik, hogy mindketten azon vannak.És a végén pedig kórházban vannak a szereplők, és a szülők, akiknek a gyerekei meghaltak sírnak....Valami ilyesmi...és tudom hogy nagyon szívszorító film volt.Ha valaki tudja mire gondolok, ismeri a címet, nagyon kérem mondja el?!!!!
2012. dec. 6. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

annyira durva, ahogy olvastam a leírásodat, kb. 7 éve én is ezt a filmet kerestem, és ugyanezekre emlékszem belőle.

most utána néztem és sztem ez az: "Ahol a víz az úr" :)

azt hiszem újra megnézem^^

2012. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ISTENEM!! Köszönöm, igen ez az....annyira hálás vagyok, én is újranézem...:)
2012. dec. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!