Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért csámcsognak minden...

Miért csámcsognak minden filmben az evős jeleneteknél?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít,ha valaki csámcsog.

A filmekben pedig azt vettem észre,hogy egyre jobban csámcsognak amikor valaki eszik.Ez mire jó?



2012. dec. 5. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak Éreztetik a közönséggel hogy Ténylegesen "Esznek" :D
2012. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mintha nem lehetne látni...Ezzel csak felhúznak,de szerintem még sok sok embert rajtam kívül
2012. dec. 5. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
De sok bajod van...
2012. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazán hasznos volt a válaszod...
2012. dec. 5. 09:46
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúú jaj az irónia. Hallod, neked ilyen sz.rságokon van időd picsogni, irigylem, hogy ennyire ráérsz. Nem HÓT MINDEGY neked, hogy esznek?? Ha ennyire érdekel, írj levelet kx rendezőnek, producernek, színésznek, hogy hallod, de ezt mééé így...
2012. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az irigykedés nem szép dolog. :)

Kérdező, azért csámcsognak a filmekben, mert a szinkronrendezők, vagy nem tudom pontosan, kiknek a feladata ez, kényszert éreznek arra, hogy minden látványhoz hangeffekteket rakjanak. Ha pl feltűnik a jelenetben egy macska, beraknak alá egy nyávogást, de ha megnézed közelebbről, a macsek ki se nyitotta a száját. Vagy ha kisbaba van a jelenetben, akkor sírást tesznek be, aztán ha egy pillanatra a kamera (néző) felé fordul az anyuka által ölben tartott baba arca, akkor látni, hogy teljesen nyugodt, nem sír. :)))

2012. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Érdekelt a dolog,ezért írtam ki ide.Szerintem ezért hozták létre ezt az oldalt...

Azt viszont nem igazán értem,hogy miért nem tudsz normálisan válaszolni!? Arról pedig nem én tehetek,hogy neked nincs időd tévét nézni!

2012. dec. 5. 10:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 5. 10:08
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs időm :DDDDD De ismersz (nem)... Magadtól tudsz ilyen hülyeségeket benyögni vagy súgnak?
2012. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok,ezzel sikerült bemutatnod milyen értelmes is vagy :)
2012. dec. 5. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!