Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? (karácsonyi film)

Figyelt kérdés
tavaly néztem neten egy olyan filmet aminek az volt a lényege hogy egy csaj elrabol egy pasit aki betér a kávózóba és elviszi a szüleihez karácsonyozni és azt mondja hogy az a pasi a barátja ...a pasitól elvesz mindent telefont stb..és a pasi nem tud kiszabadulni majd szép lassan a pasi beleszeret a csajba vagy is kezd többet érezni a csaj iránt ,de megkaparint egy telefont a csaj bátyától vagy öccsétől és felhívja a barátnőjét a pasi hogy fogvatartják stb...a csaj elmegy a rendőrségre és elkezdik keresni a pasit de a végére a pasi belezúg a csajba és amikor megérkeznek a rendőrök akkor már szereti a csajt és a tárgyaláson ejtik a vádakat és utána többé nem találkoznak ,de a csjnak nyílik egy kiállítása ahol minden képét megveszi valaki és a pasi volt az aztán itt pontosan nem emlékszem a végére ,de össze jönnek...nagyon megköszönöm ha valaki megmondja mi a film címe :)
2012. nov. 30. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


talán ez?

2012. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen köszönöm :)
2012. dec. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!