Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Arthur megtudja az 5. évadban,...

Shiroku kérdése:

Arthur megtudja az 5. évadban, hogy Merlin varázsló? (SPOILER)

Figyelt kérdés
Még az évad megjelenése előtt megjelentek olyan spoilerek, hogy a titok végre feltárul. Az érdekelne, hogy ki mit tud erről, és ha valóban sanszos, hogy még az 5. évadban kiderül a dolog, mikor? Ezt is képesek lesznek a legvégére tenni?

2012. nov. 25. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én remélem, hogy megtudja.

De már a fél 5. évad lement és Arthur nem jött rá, pedig Merlin már elég sokat varázsolt előtte. Talán az évadzáró részek fele majd megtudja.

2012. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen, pontosan ezért kérdeztem a dolgot, mert pont ma délután néztem a nyolcadik részt, és... hát egen, most már eléggé itt lenne az ideje. =/
2012. nov. 25. 17:01
 3/8 anonim válasza:
Biztos, hogy kiderül, mivel ez az utolsó évad. Igazából szerintem a kilencedik részben, vagy max. az az utániban legkésőbb. Nem hinném, hogy képesek ennél későbbre tenni.
2012. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát pedig képesek későbbre tenni :) most jön a finálé és még mindig nem tudja :( Csak azt tudom remélni, hogy legalább az utolsó részben megtudja végre!
2012. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


SPOILER

Merlin elmondta neki végre, a sorozat legutolsó részében, dec. 24-én.


Szóval, most a fél Merlin fandom végig sírja a karácsonyt.

Hajrá BBC, te aztán tudod, hogy kell ünnepelni.

2012. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja xD nem az a tipikus Happy end :D de azért betartották amit mondtak lezártak minden szálat :d
2012. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fél fandom? Az egész! :'(
2012. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát igen :)

De azt mondták Artúr hozza be azt a kort amikor nem lesz tiltva a mágia hát ez nem jött el mert nem igazán változott semmi a végén-.-

2012. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!