Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért van mindenki oda Batmanér...

Mért van mindenki oda Batmanért? Mi a nagy cucc benne? És mért van mindenki oda az érzelemszegény és am ostoba amerikai akciófilmekért amikből Dunát lehetne rekeszteni? 20/f

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem erre Te magad is tudnál felelni :)


Mert a mai emberek többsége "zombi".Nem tudja,hogy mi az az érték,ezért nem érzi,hogy egy szemét,értéktelen sz*rt néz,sőt,nap,mint nap szív magába.Az újabb nemzedék meg már egyenesen beleszületett ebbe.

A batman is ilyen tucatgyártmány.


22/f

2012. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Az új Batman trilógiáról beszéltek?

Mert a régi Batman filmek már szerintem is elavultak, de Nolan Batman filmjei úgy kedvenceim, hogy nem vagyok oda sem az akciófilmekért, sem a szuperhősfilmekért. Tucatfilm és ostoba? Láttátok ti egyáltalán? :)

2012. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

érzelemszegény? ostoba?

édes fiam, te vagy hülye vagy, vagy nem láttad egyiket sem. nézz meg néhány Nolan-filmet. ha nem tetszenek, az alábbi filmeket tudom javasolni:

túl a barátságon, utolsó dal, szerelmünk lapjai, fogadom

2012. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne? Jó feszültség levezető és ha valaki szereti miért ne nézze? Nem mindegyik akciófilm jó, sőt ritka az ami tényleg jó de még mindig inkább egy Batman film mint egy Twilight... Másik a Batman mióta érzelemszegény?


Hogy a kérdésedre válaszoljak: undorodom az emberektől és mivel nap mint nap látom őket és a mocskukat (én sem vagyok szent és egy szóval sem utaltam erre mielőtt még valaki beszólna), néha jól esik olyan fikciót olvasni/nézni amiben az ember igen is jó, amiben az életét kockáztatva óv másokat és segít nekik minden hátsó szándék nélkül. Ez reményt ad arra, hogy nem olyan elveszett a világ..persze az illúzió összeomlik ha csak futólag rápillantasz egy napilapra vagy félpercre odakapcsolsz a híradóra. Plusz még ott van az is, hogy az élet néha nagyon unalmas és monoton, ilyenkor jól esik akciófilmet nézni.


Sokan meg csak azért nézik mert a főhős jó csaj/pasi vagy mert egyszerűen unatkoznak, de ebben mi a rossz? 23/L

2012. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"néha jól esik olyan fikciót olvasni/nézni amiben az ember igen is jó, amiben az életét kockáztatva óv másokat és segít nekik minden hátsó szándék nélkül"


De épp ez az,hogy ez NEM A VALÓSÁG!Miért higgyék az emberek,hogy minden jó és szép,akárcsak egy pár óráig is?A világ sz*r,ezen pedig változtatni kéne,de az emberek egy álomvilágban élnek.Épp az ilyen szarok miatt.(És kinek a zsebét tömitek a film megnézésével/megvételével?Azokét,akiknek köszönhető ez a "remek állapot,ezt rátok bízom,hogy értitek-e).

Ez valóban érzelemszegény,de Ti már annyira beleszoktatok,hogy nem érzékelitek a különbséget...


De tudjátok mit?Inkább álló nap ilyeneket bámuljatok,le se szarjátok a 19.századi remek íróink alkotásait,történelmi regényeit,ne művelődjetek,attól biztosan minden jobb lesz.Mert ugye egy könyv az biztos nem jó kikapcsolódás...

2012. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ezzel vitatkoznék. a filmművészet is művészet, és művelődni nem kizárólag a múltból lehet. értem én, tök fontos dosztojevszkij, meg homérosz, meg mindenki, én pl imádom a szépirodalmat, de a mai művészetet nem szabad ennyire alábecsülni. a művészet az művészet, és teljesen mindegy, mi a hordozó, hogy képernyő-e, vagy papír, a lényeg igenis a mondanivaló. és mondanivalója van mind a batman-filmeknek, mind a képregénynek. nagyon szűk és befásult látásmódra vall az, hogy a mai művészetet nem ismerik el.
2012. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

christopher nolant én is bírom, az eredetet pl akármikor meg tudnám nézni( az nem akciófilm, és nemis érzelemszegény)az ilyen begyöpösödött megyek ölök mert jó katona vagyok, meg bosszú igy ugy meg ilyen fegyver olyan robbanás de am semmi sztori, csak valami ellaposodott közhelyes kerettörténet...

akk igy kérdem mit szerettek a batmanben?

2012. nov. 24. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én régen a képregényben és most a filmben is (tehát magában Batman karakterében) azt szeretem, hogy egy olyan valaki aki ugyan egy egyszerű ember de az erejét, a képzettségét és a vagyonát arra fordítja, hogy felvegye a harcot a gonoszság ellen.

Mindig is szerettem az ilyen szuperhősös filmeket és képregényeket, nem a csilivili ruhák miatt, hanem mert példát mutatnak az embernek bátorságból és a jók melletti önzetlen kiállásból. Ezért is készül ezen alkotások többsége gyerekek, fiatalok számára.

2012. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretek Batmanben? Batmant. Ritka szuperhős az aki átlag ember - kivéve, hogy milliárdos - nem pedig egy mutáns vagy félisten(félre ne értsétek hatalmas Marvel rajongó vagyok). Emellett a szörnyű múltja nem arra sarkallta, h szőke nők máját tépje ki vagy sikátorokban lőjön le embereket hanem arra, hogy szembeszálljon a korrupcióval és védje az embereket. Az előttem szóló szívemből szólt, nagyon jó példa ez a fiatalságnak.

Mellesleg sokan utálják az új trilógiát, szerintem jó lett, főleg a 'The Dark Knight'. Heath Ledger fantasztikus Joker volt és vannak ott más sztárok is akik kitettek magukért.

2012. nov. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!