Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A TV-ben (RTL klub, TV2)...

A TV-ben (RTL klub, TV2) mennyi idő múlva, mozipremier után, a adják le a filmeket? Van erre valamilyen szabály?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem mikor már nem megy a mozikban+van pénze a csatornának megvenni
2012. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szabály nem igazán van, de évek kérdése, új filmet szinte sosem látsz, max HBO-n.
2012. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 év biztos, de lehet több is...
2012. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz pl. az Avatar és a Másnaposok sem voltak (legalábbis úgy tudom) mind a 2 2009- es film tehát 3év eltelt. És ezek azért elég nagy sikernek örvendenek 3 év után is szerintem.
2012. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen ebben is van valami. De mondjuk az Avatar 3D-s, sztem nem is nagyon fogják adni.

De pl a Gettómilliomos meg 2009-es film (akkor kapott Oscart) és azt meg már láttam az M1-en kb tavasszal, vagy tavaly vagy hogy.


Az Alkonyat 1 meg 2008-as és most láttam először tv-ben. Az Alkonyat 3 meg 2010-es már leadták.

2012. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!