Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead: elképzelhető...

The Walking Dead: elképzelhető, hogy Lori visszatér a történetbe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a képregény szerint meghal, de ezt a sorozatban eléggé "nyitva" hagyták, gondolok itt arra, hogy a holtteste eltűnt, és az sem fix, hogy a Carl tényleg lelőtte, mert nem mutatták, és Rick is megtalálta a golyót.

2012. nov. 20. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Láttad már az új részt?
2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen :)
2012. nov. 20. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó csak nem akartam spoiler-ezni. Én nem hiszem, hogy visszatér. Carl már Daryl-nek is elmondta, hogy megtette, persze ettől még lehet, hogy mégse. Rick meg bekattant, képzeletbeli emberekkel beszél telefonon, köztük Lori-val és Amy-vel.


De ha mégis visszatérne (bár ne adja az Isten), akkor én ott hagyom abba a sorozatot. Nehogy már még felvágott hassal túlélje azt a börtönt + a kinti dolgokat.

2012. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

zombiként még futhatna egy kört. pl. mert Carl golyója nem roncsolta szét eléggé az agyát...


egyébként nekem semmi bajom nem volt a karakterével. azt elhiszem, hogy sokakat idegesített, de teljesen hitelesen hozta a szerelmi életétől alapból zakkant hormon-hülyét. leginkább a bármi más lett volna hiteltelen.

2012. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, engem nagyon meglepett hogy kiírták, azt hittem a köv részben majd vmi csavar folytán visszatér, de aztán csak nem, és utána olvastam, hogy a képregény szerint is meghal. Én sajnálom, mert drukkoltam h minden rendbe jöjjön közte és Rick között.


Én sztem egyszer vissza fog térni, biztos kitalálnak majd a készítők, h hogy menekülhetett meg, pl. vki kimentette őt...

2012. nov. 22. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tér vissza. A készítők világosan elmondták az egyik "backstage" videóban (nem találok rá jobb szót hirtelen) ,hogy a nagybelü zombi megette,vége,meghalt .Nevetséges is lenne túlélni egy hatalmas hasi vágást + egy lövést ráadásul a zombiapokalpiszpis közepén.
2012. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a 7 rész végén, az előzetesben, mintha ő tűnt volna fel egy pillanatra zombiként.
2012. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is úgy láttam mintha a 7. rész végén ő lett volna az egyik zombi
2012. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem én is, tényleg lehet h ő az...
2012. nov. 28. 22:21
 10/11 anonim válasza:
nem. walking dead nem egy olyan gagyi sorozat, ami egy egyértelműen halott szereplőt csak úgy vissza fog hozni.
2013. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!