Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a vélemények erről a...

Tíííbor kérdése:

Mik a vélemények erről a "nagy visszatérés"-ről?

Figyelt kérdés

A napokban találtam rá az "Erőnek Erejével" címú film első poszterére, majd a trailert is megnéztem( http://www.youtube.com/watch?v=qECoqEoBi_w). Arnold Schwarzenegger lessz a főszereplő, továbbá szerepet kap még benne Johhny Knoxville is. Akárki akármit mond, nekem az egyik nagy kedvencem Schwarzenegger, szerintetek mekkora eséllyel térhet vissza a köztudatba ezzel a filmmmel?


plusszba még a belinkelt trailerben 1:00-tól hallható aláfestő zenének mi a címe? aki tudja, annak előre is köszönöm :) ;)



2012. nov. 19. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Életem egyik meghatározó színésze volt Arnold. Én nagyon örülök hogy "Visszajön" .. :)

Gyerekkorom óta rajongok érte,engem nem érdekel hogy hány éves,és hogy rossz a filmje.

Hogy mennyire lesz sikeres a visszatérés,majd meglátjuk. Nem tudom.

2012. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

the last stand az angol címe, és remélem tényleg ez lesz Arnold utolsó filmszereplése. Mellesleg amelyik filmben ott van johnny knoxville, előre borítékolható hogy nagy bukta lesz az egész.

nem akarok senkit megsérteni vele, de nem lesz itt semmiféle "nagy visszatérés". ez egy tucatfilm lesz, nem túl eredeti történet, tele klisékkel, és teli Arnie aranyköpéseivel, olyan rossz, hogy már szinte jó szintű film lesz szerintem, egy fő történet van, ahol Arnie még mindig a halálosztóra emlékeztet legjobban.

egy drogkartell vezére menekül a mexikói határ felé, ahol Arnie és egy tapasztalatlan osztag várja a rosszfiúkat.

én nem várok ettől a filmtől semmit

2012. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!