Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A WWE PPV Rendezvényeket hol...

A WWE PPV Rendezvényeket hol nézhetem élőben?

Figyelt kérdés

Most megy a Survivor Series (Túlélő Túra)és szeretném nézni élőben,tudom hogy lehet sok helyen,de pénzért,és nem értem a wwe.com on ezt az időeltolódást :P,ott még az van írva hogy 5óra múlva kezdődik,na mind1 az a lényeg hogy szeretném nézni élőben és ingyen :)


egy linket kérnékszépen,köszönöm előre



2012. nov. 18. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A PPV hivatalosan 2:00-kor kezdődik, de előtte a Pre-Show már 1:30-kor. A Pre-Show-t azt ingyenesen HD minőségben meg lehet nézni YouTube-on is. Viszont 2-től már neten kell nézni. Ezen a linken tudod nézni 2-től: [link]

Rá kell kattintani vagy a LINK 1-re, vagy a LINK 2-re, vagy a LINK 3-ra, amelyik bejön majd. Nekem még egyszer sem okozott csalódást ez az oldal, szóval ajánlom neked is. Amúgy én is nézni fogom. Ja és ha lehet, akkor ezeket a magyar TV6-os fordításokat felejtsd el, nevetségesen sz*rok. :)

2012. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!