Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni? A mozi...

Tudnátok segíteni? A mozi előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérésem, hogy légyszíves mondjátok, hogy szerintetek milyen előnyei és hátrányai vannak a mozinak.

Köszi! :)



2012. nov. 18. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp előnye a mozinak a tökéletes kép és hanghatás, hátránya, hogy el kell viselned a többieket is.
2012. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 18. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként azért érdekes ez, mert ami az egyiknek hátrány, a másiknak előny. Gondolok itt én arra, hogy a kolléga említette "el kell viselni a többieket".

Megértem amúgy a nézőpontját...


Másrészről megközelítve viszont, ez ad a mozinak egyfajta varázst is. Lassan már otthoni cuccokon is tökéletes kép és hangminőséget tud produkálni az ember. De azt az élményt nem tudod otthon visszaadni, hogy egy teremnyi ismeretlen emberrel egyazon élményen osztoztok. Ugyanabban részesültök, kicsit mintegy koncerten "amikor tízezer szív egyszerre dobban", szóval ez lehet ám egy nagy élmény is...

2012. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek moziba járni. Otthon bebújok a kényelmes ágyamba, a moziba végigülni egy filmet nekem egyáltalán nem kényelmes, ott a sok zacsi csörgés és amikor beül melléd egy büdös ember az a fénypont:) szóval többet nem is megyek!
2012. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 20. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

" Ugyanabban részesültök, kicsit mintegy koncerten "amikor tízezer szív egyszerre dobban", szóval ez lehet ám egy nagy élmény is..."

Nekem egyáltalán nincs szükségem semmilyen szívdobbanásra, egyszerűen magát a filmet szeretném élvezni, minden külső behatás nélkül.

2012. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt elhiszem, nem is akartam rád kényszeríteni, csak példádból kiindulva igyekeztem rávilágítani, hogy van egy másik szemszög, egy másik nézőpont is...


Színháznál nyilván nagyobb hagyománya van a dolognak, de igenis működik a mozinál is. Persze mára valóban módosultak szokásaink a mozi őskorához képest. A lényeg, hogy mindenki maga dönthet...

2012. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!