Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Twilight-Hajnalhas...

Aki látta a Twilight-Hajnalhasadás 1. részét, és van benne egy dal, ami tetszik nagyon, mi a címe, és az előadója?

Figyelt kérdés
Először akkor szól, amikor Esmee kimegy és ételt visz Jacobnak, és Sethnek. Másodszor pedig miután fürdőszobában van Bella és Rosalie... Nagyon szép dal, köszönöm előre is választ!!

2012. nov. 12. 14:43
 1/2 kr11va válasza:

Decode (Paramore) Lyrics

Full Moon (The Black Ghosts) Lyrics

Spotlight(Twilight Mix) (MuteMath) Lyrics

Go All The Way(Into The Twilight) (Perry Farrell) Lyrics

Tremble For My Beloved (Collective Soul) Lyrics

I Caught Myself (Paramore) Lyrics

Eyes On Fire (Blue Foundation) Lyrics

Never Think (Rob Pattinson) Lyrics

Flightless Bird, American Mouth (Iron & Wine) Lyrics

Bella's Lullaby (Carter Burwell) Lyrics



Read more: Twilight Soundtrack Soundtrack Lyrics


Ezekből lesz valamelyik sztem.ez a konkrét zenelista a filmből.youtubeon érdemes bemásolgatni és belehallgatni hátha meglesz viszont még2t kitölröltem mert tudom h az tuti nicns abban a részben benne

2012. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=szoirAeF-ww


nem néztem utána, de ez a dal tuti akkor megy, mikor Rosalie segít Bellának fürödni. Nagyon szeretem, onnan tudom :)

2012. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!