Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a filmzene? (olasz,...

Melyik ez a filmzene? (olasz, többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon-nagyon fontos lenne megszereznem ezt a számot, csak se a címét, se az előadóját nem tudom. Már rengeteg helyen kerestem neten, de nincs meg. Egy filmben hallottam, a filmnek két magyar címe is létezik (Szerelmi kém/ Bűvös szemek). (Olaszul: Gli occhi dell'amore) Egy olasz romantikus vígjáték, egy csaj inasnak öltözik be, hogy a gazdag pasihoz kerülhessen (a pasi felesége fizet a lánynak, hogy lefeküdjön vele és utána meg lehessen zsarolni, mert válni akar a nő). Közben egymásba szeretnek, a pasi rájön, hogy az "inas" valójában nő, összejönnek, később összevesznek, majd kibékülnek egy planetáriumban. Ez azért fontos, mert a pasi "csillag-mániás". A filmben többször is szól a szám, de a legvégén elég sokáig (a refrén szerintem végig). Akkor békülnek ki, találkoznak és megcsókolják egymást, ott a planetáriumban. Az olasz szövegből kb. annyit tudtam kivenni,hogy "l'unica, la piu' bella és favola vagy fravola" (nem tudom pontosan). És férfi énekli, szép, lassú szerelmes szám.

Ha valaki esetleg tudja, ráismert, írja meg a címét, légyszi! (Én még csak egy olyan oldalt sem találok, ahol legalább megnézni meg tudnám a filmet újból, hogy ott újra halljam.)

Segítsetek légyszi! Előre is köszönöm, és bocsánat, hogy ennyire hosszú lett!



2012. nov. 11. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A filmet nem ismerem, meg (eddig) a számot se, de Google segített :)

Remélem erre gondolsz:

Fausto Leali: Questo Amore È Una Favola

http://www.youtube.com/watch?v=GGWXeeOlZHY

2012. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez az!!! Nagyon nagyon szépen köszönöm!!! Imádlak! :D

Én is rengeteget kerestem, de mégse lett meg. Tényleg köszi, ment a zöld hüvelykujj.^^

2012. nov. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!