Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az iCarly rész? (lent)

Melyik ez az iCarly rész? (lent)

Figyelt kérdés
Carly-ék este az iskolában vannak a többi diákkal együtt,hogy befejezzék az iskolai feladataikat. Freddy és egy barátja,Brad,egy olyan gépet építenek,ami kimutatja,hogy mit éreznek az emberek. Samen próbálják ki,és a masina azt mutatja,hogy Sam szerelmes. A rész elején már feltűnt Carlynak és Freddynek,hogy Sam furcsán viselkedik,kedves Freddyvel és Braddel,és bárhova mennek velük akar menni,így rögtön azt hitték,Sam Bradbe szerelmes,ám ő ezt tagadta. Az epizód végén kiderül,hogy Sam valóban szerelmes,azonban nem Bradbe,hanem Freddybe,és még meg is csókolja.
2012. nov. 11. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Googlet,vagy esetleg a Wikipédiát ismered?Ugyanis fel van sorolva az összes epizód wikipédián,de senki nem fogja helyetted megkeresni.Bár nem is csodálkozom,aki ilyen sz.rokat néz,annak nem lehet túl sok esze.
2012. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát te tuti egyedül fogsz meghalni..
2012. nov. 11. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
az angol címe OMG!, ez tuti, a magyar címben nem vagyok biztos, talán "Megőrültem" ...
2012. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az első válaszolót tájékoztatnám, hogy ez az oldal arra van, hogy emberek kérdéseket tegyenek fel. Ha nem érdekel, akkor ne válaszolj. Amúgy meg az iCarly nem szar, az egy minőségi sitcom, lehet, hogy a célkorosztály nem a felnőtt (bár szerintem minden korosztálynak élvezhető), de attól még jó. Sőt, én örülök, hogy valamiben végre nem minden poén a szexen alapszik. És még így is található egy pár burkolt utalás rá.
2013. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy ha nem akar az 1. válaszoló rendes választ adni, akkor meg minek nézegeti ezt az oldalt? Amúgy meg az iCarly nem szar.
2013. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!