Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta a Grave encounters...

Ki látta a Grave encounters (Síri találkozások) című filmet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én ma láttam először. Véletlenül bukkantam rá, de nagyon bejött. Szeretem a horrorokat, elég sokat nézek, és az elmúlt időszak egyik legjobb, legijesztőbb filmje amit láttam.

Nem is maga a történet ami tetszett benne, jó az se volt rossz, de inkább maga az a izgulás, félelem, amikor a folyosókon mentek, nem tudtam mi fog történni, bármi megtörténhetett volna. Ez tetszett benne nagyon. Rögtön megnéztem a második részt is. Az se volt rossz, de az már annyira nem tetszett. Lehet, hogy azért, mert már tudtam kb. mire számítsak. Ti láttátok? Mi a véleményetek róla, nagyon érdekelne.



2012. nov. 11. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?Szerintem kicsit túlértékelt.Tetszett,beismerem(igaz,az első 40 percet untam),de az az igazság,hogy van azért jobb found footage(kézikamerás) horrorfilm.


Tehát ha összesítenem kéne,akkor egy nagyon jó film,de sem a maga műfajában,sem a horror kategórián belül nem a legjobb alkotás.


A második részét még nem láttam(de már le van szedve),úgyhogy arról még nem tudok véleményt mondani :)

2012. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az első részt láttam,az nekem is tetszett,bár egy kicsikét néhol uncsi volt,de attól eltekintve még indig nagyon jónak tartom.
2012. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én az első részt még tavaly láttam, a másodikat tegnap. Az első nekem nagyon nagyon tetszett, nekem sem a történet jött be igazán, hanem az az érzés, hangulat, amit átéltek. Ha én lettem volna a helyükben, már az első 20 percben öngyilkos lettem volna, mintsem átéljem azokat. A második rész nekem sem tetszett annyira, nem volt szimpatikus a filmes csapat, főleg a főszereplő srác nem.
2012. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!