Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elijah fog szerepelni a...

Elijah fog szerepelni a Vámpír Naplók 4. évadába?

Figyelt kérdés
elijah
2012. nov. 9. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

én mintha olyasmit olvastam volna hogy igen! most eléggé úgy tűnik hogy új ellenség van a láthatáron, úgyhogy biztos össze kell majd fogni az eredetiekkel, így szerintem igen:)

olvastam egy olyan cikket amiben az Elenát játszó csaj utalt arra, hogy Kathrine és Elijah között még lehet is valami.

2012. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Katherine-el??? Fúúúújjj ne már!:O Na mind1, lényeg hogy szerepeljen az évadban Elijah! :D Szerintem Ő a legjobb :)
2012. nov. 9. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem már hiányzik Kathrine, Elena nagyon idegesítő :D
2012. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nem, igazából szerintem Katherine egy kicsit tenyérbemászó:D Elenával el vagyok. Elijah-t már nagyon várom, annyira kis cuki:D főleg ezzel az új hajjal! :D Ja meg Klausnak és Caroline-nak is nagyon szurkolok, bár egy kicsit azért sajnálom Tylert:(
2012. nov. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!