Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a filmes műfaj,...

Melyik az a filmes műfaj, amit nem kedvelsz?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a horrort, és a csöpögős romantikus filmeket ki nem állhatom.

2012. nov. 7. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
musical, western
2012. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A romantikus leginkább,és az összes amerikai film,főként a hollywoodi ocsmányságokra gondolok.
2012. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

western,akció,a harcművészetesek a halálom.

utálom az összes chuck norris,bus spencer terennce hill,vad damme,segal,jackie chan filmeket filmeket.

illetve nem szeretem a bugyuta adam sandler-féle gusztustalankodós úgynevezett fingós,böfögős vígjátékokat.

2012. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
western, akció, háborús. Bár van pár akció amit megnézek, de kevés, és közülük is még kevesebb tetszett eddig.
2012. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nagyon csöpögős romantikus filmeket nagyon utálom, de ezeket a poénkodós, limonádé romkomokat sem szeretem. Vannak jó, ízléses romantikus filmek, de elég kevéssel találkoztam eddig. Fiú létemre a háborús műfajt sem szeretem túlzottan. Vannak persze kiváló háborús mesterművek, de főleg azért nem kedvelem, mert sok újdonságot nem tartogat ez a műfaj. Gyakorlatilag ugyanaz minden 2. film, itt is hasonlóképpen vagyok, mint a romantikusnál. Az igazi különleges és élvezhető darabok után bizony kutatni kell.


F/18

2012. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem szeretem a horrort nagyon kevés kivétellel, de utálom a hollywoodi romantikus vígjátékokat is.
2012. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Időpont ma 17:19-akkor te mit szeretsz,most úgy őszintén?És mi bajod van a harcművészetekkel?Milliószor többet érnek,mint az amcsi vackok,ha nem tetszik,ne nézd!
2012. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
wester, akció, harmolós filmeket utálom... pár van egykét akció film ami jóra sikeredett, de többségében nem nézem meg.
2012. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén horror. Nem azért, mert ijesztő, hanem mert többnyire agycsökkent, plusz a vért nem bírom.
2012. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7!

Mert utálom azt bámulni hogy másfél órán keresztül verekszik valaki...


"ha nem tetszik,ne nézd!"--->nem is nézem,miért nézném,ha nem szeretem.hülye vagy?!


kérdésedre válaszolva nagyon szeretem a drámákat,thrillereket,krimiket,horrorokat,musicaleket,vígjátékokat(nem csak a böfögős-fingós létezik,amilyet említettem ez előző válaszomban)


Amúgy nem tudom mi a fene bajod van.Mindenki több félét írt.Még jó,hogy nő létemre nem nézek verekedős sz*rságokat.

2012. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!