Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ért a Star Wars 3. része a...

Mi ért a Star Wars 3. része a legújabb?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem utána még jött jó pár rész és a 3. a legujabb?

Miért igy csinálták? Logikátlan.


2012. nov. 6. 07:27
1 2
 1/11 Malats ***** válasza:
Mert a sztori szerint idöben elötte jàtszodik. Szerintem logikus.
2012. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 belapus ***** válasza:
Később döntötték el, hogy elkészítik az előzményeket.Elvileg még egy trilógia hiányzik, ami valószínűleg az "Új Köztársaság"-ról szól.
2012. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert az eredeti trilógia(4, 5, 6) elé könnyebben be lehetett tenni egy előzményt, mint mögé egy az előbbiekhez kapcsolódó történetrészt, mivel a 6. részben legyőzték a Sitheket.

Volt szó olyanról is, hogy csinálnak egy 0. részt,(úgy tudom a 3. utánra tervezték, vagyis még lehet, hogy megvalósul) ami leginkább Yoda életét mutatja be.

2012. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Malats ***** válasza:
Már a Disney kezében van a Lucasarts. 7.rész jön majd 2015-re, ha minden igaz.
2012. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem logikátlan, george lucas azt mondta, azért a 4-5-6ot csinálta először, mert akkor nem volt elég fejlett a filmes technika az előzmények filmreviteléhez.
2012. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Harmadik: elég tájékozatlan lehetsz, mert a sith-eket a YU 147-ben győzik le és az utolsónak van igaza. Remélem nem az Új köztársaságot filmesítik meg, jobban örülnék a Jedi polgárháborúnak.
2012. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os, én úgy olvastam, hogy a disney egy teljesen új történetet akar filmre vinni, nem a meglévő könyveket és forgatókönyveket használja... persze lehet hogy nem így lesz, de most ezt nyilatkozták.
2012. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hét nem tudom, elég butaság lenne kitalálni egy újat amikor már az egész történelem ismert, de majd meglátjuk.
2012. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

élősszőr is a Disney most mindent fog mondani ami felkelti az emberek érdeklődését de Lucastól nem csak a jogot de az eredeti sztoriit is megvásárolta elég szégyen lenne ha egy olyan story helyett amire mindenki kíváncsi egy újat találna ki amibe nagyobb a rizikó faktor sokkal sőt biztos bukás

másodszor szerintem igazándiból technikai rész miatt sem hozták ki elöbb 1,2,3-at , bár ugye ha lépegetőt tudtak csinálni akkor azt is, de sztem az is egy marketing fogás hogy kihoznak egy filmet aminek Episode IV az alcíme, nem éltem akkor de biztos nagy feltűnést keltett, de abban biztos vagyok h már a négy kijövetelénél megvolt, hogy 9 részes lesz

2012. dec. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem kell semmilyen új sztorit kitalálni, a Star Wars "történelme" már adott. Olvass picit!
2012. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!