Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt más is, aki rajong a...

Van itt más is, aki rajong a Micimackó sorozatért/meséért?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok már 18 éves, még mindig imádok nekiülni egy adag popcornnal és egész délután nézni a részeket vagy egy filmet! :) Kiskorom óta imádom, mindig felvettem kazettára a részeket szombatonként az rtl-en. Megállítottam a videót egy résznél, és lerajzoltam Nyuszinak a terveit meg ilyenek...pedig még írni is alig tudtam :DD Más is van, aki még mindig szereti?

2012. nov. 1. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én.*-*

És ugyanezt csináltam.:D

Felvettem a részeket kazettára, majd mindig visszanéztem.:))

Sajnos már nem igazán adnak részeket, ma ment a Disney-in a Tigris színre lép, de akkor épp mást néztem, pedig szívesen néztem volna.:((

Na meg ugye sok kazettát meg is vásároltunk, meg, mint már mondtam, fel is vettem a részeket, de ugye ma már nem tudom nézni, mert a videónk elromlott és már nem érdemes újat venni.

Hozzátenném, hogy anyu és apu is volt, hogy leültek egy kicsit nézni velem, amikor még kisebb voltam, mert ők is szerették, ahogyan a bátyám is, aki már 24 éves és mai napig egy cuki mesének tartja.:)

13/L

2012. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:)) Nekem is sok kazettám volt, minden szombaton startra készen ültem a tv-nél...anyáék hülyét kaptak hogy már a hatodik új kazettát pazarlom el a részekre :DDD Kár hogy már nincsenek új részei a sorozatnak :/ Meg film se jön ki mostanság....pedig olyan jó lenne :D
2012. nov. 1. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Én.Imádom,örökzöldek.A humorukat és az aranyos mondókájukból (Tigris:,,Tigris két S-el is Y-al,de röviden Tigris")(Micimackó:,,Egy szimpla szia is megtette volna de köszönöm szépen")(Malacka:,,Tilos az á...)(Micimackó:,,Van itthon valaki?"-Nyuszi:,,Nincsenek!"-,,Hajjaj senki nem mondhatja hogy senki" ,,Hé Nyuszi itt vagy?"-,,Nem!"-,,Ez nem a Nyuszi hangja"?-,,Nem hiszem,legalább is nem annak szánták")


Az összes sorozatot (kivéve a 3D-s) nagyon szeretem.

2012. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!