Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anime/mangarajongók, gúnyolódt...

Anime/mangarajongók, gúnyolódtak már veletek amiatt, hogy ilyesmit néztek/olvastok? Miket mondtak és hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 11:04
 1/8 Thurston ***** válasza:
79%

Volt már rá példa. Rá hagytam. Általában aki szeritn az hülyeség, annak vagy fogalma sincs róla (kábé csak a drgaonbólt meg a pokémont látta egész életében és úgy alkot véleméynt az egész műfajról), vagy egy idióta.


Aki szerint ez komolytalan és gyerekes dolog, anak ajánlom nézze meg a Neon Genesis Evangelion-t, a Berserk-et, vagy a Code Geass-t.

2009. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek. Hozzám is hozzám vágták már, hogy dedós vagy mert ezeket nézem, de én is ráhagytam ill. megmondtam neki, hogy először nézzen egy kicsit körül aztán alkosson véleményt amúgy meg nagyon nem érdekel mit gondol.
2009. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen volt már ilyen. A legtöbb nem anime nézőnek ha ilyenről beszélsz biztos valami Kodomo jut eszébe...-_-"
2009. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
jaja nekem is mondta már bnőm , mien hülyeség meg dedós ..de szerencsére van egy oan bnőm akivek szeretjük az animéket, mangákat úgyh elvagyunk :P
2009. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kicsit régi kérdés de azért válaszolok :D

nekem még ne mmondta senki. Akik nem szeretik az animéket, mindenkép nézzék meg ezeket (persze magyar felirat +japán szinkron) :D

1. Deathnote 37 rész

2. Code geass és R2 (az R2 a 2. évad jelőlése) 50 rész

3. Evangelion 26 rész, sajnos a végére elfogyott a költségvetés és a befejezés nem lett a legjobb, de már csináltak hozzá egy új befejezést, másfélórás kb. a cime:

End of Evangelion.

2009. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thurston ***** válasza:

Az Evangelionnal kapcsolatban:

AZ első befejezés tökéletes. Csak éppen bonyolult megérteni. Ha megértetted volna, akkor tudnád, hogy az End of Eva nem ugyanaz a zárás új köntösben, hanem egy teljesen alternatív befejezés. Pont az ellenkezője történik, mint a sorozat végén. Ez benne a szép. A sorozat végén Shinji lelkén keresztül mutatják meg a HIP sikerét, az End of evában pedig a konkrét történések szerint a bukását.

2009. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, velem nem nagyon! de ha gúnyolódnának is én leszarnám , mert semmi közük hozzá! Amúgy az én sulimban még a gúnyolódáshoz is kretének az emberek, szóval nem teszik! :D Max.: hű ez mi??? aztán egy óráig magyarázod , ő meg persze nem fogja fel -.- XD :D de nem baj én imádom!
2009. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent mondtak, de én már felnőtt vagyok. Igazából egy nem éppen irodalmi "leszarom" válasszal lerendezem a felesleges, nem építő jellegű kritikákat. Ugyanaz az emberke, aki gyerekesnek mondott engem az animék miatt, egy kis nyikhaj pondró. Egy vajas kenyeret se képes megkenni és ahhoz képest, hogy idősebb nálam, egy élhetetlen paraszt. Nos, őt például lealáztam a buszon, azzal, hogy felsoroltam, milyen gusztustalanul bánik a nőkkel. (Elég parazita életmódot folytat)


Igazából attól, hogy valaki neki áll lehurrogni a hobbim, még nem fogom abbahagyni. Visszavágok...

2010. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!