Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évada lesz a Grace...

Hány évada lesz a Grace klinikának előreláthatólag? Mikor kerül fel a 9. évad 4. része feliratosan?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 15:34
 1/2 canadafan ***** válasza:

Szia! Nincs meg előre, hogy hány évad lesz még, a 9. évad során fogják bejelenteni, hogy megújítják-e egy újabb évadra. Egyébként remélem igen:)

Azt szoktam tenni, hogy letöltöm a részt angolul és hozzá külön a feliratot - mivel már 4 napja lement a 4. rész sztem van hozzá már magyar felirat a szokásos oldalakon (opensubtitles, podnapisi, letoltes). Vaaagy: ha bsplayer legújabb verziójával nézed akkor az automatikusan feldobja a hozzá tartozó feliratokat, ha van magyar akkor azt is az esetek nagy részében, 1-2x volt nekem olyan, hogy külön kellett vadászni.

2012. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én is remélem, hogy lesz folytatása.
2012. nov. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!