Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szeretek Stefanban?

Mit szeretek Stefanban?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen Delena fan vagyok, csak szeretném megérteni mi az amit a másik fél tart jobbnak Elena és Stefan szerelmében.

2012. okt. 29. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem a kérdést. Te mit szeretsz Stefanban? Azt mások honnan tudhatnák?
2012. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, most veszem észre hogy elírtam!!!! Mit szerettek stefanban?
2012. okt. 29. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. :) Damon sokkal izgalmasabb, őszintébb és nem utolsó sorban helyesebb mint Stefan. Szerintem Damon érzelmei sokkal mélyebbek Elena iránt.
2012. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor jön egy válasz is a kérdésre. Azt, hogy a kezdetektől szerette Elenát, ellenben Damonnel aki meg is tudta volna ölni az elején. Lehet, hogy páran nyálasnak mondanátok, de szerintem kedvesen és gondoskodóan fordul Elena felé. ÉS nem mondanám, hogy rosszul néz ki. Én azt nem értem, hogy miért látjátok Damont annyira helyesnek?? Szerintem rengeteg nála "jobb pasi" van a sorozatban.
2013. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
33%
Stefan romantikus:$ engem bármikor letudna venni a lábamról, Damon pedig hideg, bunkó:S én így látom
2013. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is jobban bírom Damont,viszont Stefan sokkal jobban illik Elenához.És igaz ő az elejétől fogva szerette Elenát!!
2013. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Neszi Petra ***** válasza:
Semmit.:$ xd
2014. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Semmit. Elenához Damon illik. Egyébként Stefan is tud bunkó, gonosz gyilkoló gép lenni. Lásd: 3.évad

DELENA FOREVER♡♡

2014. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!