Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alkonyatosok! Most akkor hány...

Alkonyatosok! Most akkor hány részes is? (Bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

Nekem azt mondták hogy öt részes !

Én már láttam a napfogyatkozásig !

A Hajnalhasadás 1-2 az a Éjféli nap ?

Vagy egyszerűen nem értem olvasgattam keresgettem de nem értem !

Ebbe tudnátok nekem segíteni ?

Valaki Budapest közelébe könyve, DVD-je CD-je van ?

Megvenném jó áron ha eladó !

KÖszönöm !


2012. okt. 29. 08:46
 1/3 anonim válasza:

5 részes valóban, mert az utolsó könyvet (Hajnalhasadás) két részben filmesítették meg.

Az éjféli nap Edward szemszögéből a Twilight. Nem is fejezte be a szerző a könyvet, mert felkerült a netre úgy, hogy csak egy része volt meg.

2012. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A könyv 4 részes: Twilight - alkonyat; New Moon - Újhold; Eclipse - Naofogyatkozás; Breaking Dawn - Hajnalhasadás. Elkészült 12 rész a New Sun - Új Nap című könyvből is, ami Edward szemszögéből meséli el az első részt, de mivel felkerült a netre az írónő nem fejezte be. A filmek ugyanolyan címmel kerültek mozikba, mint a könyvek, csak a negyedik könyv két részben került megrendezésre, így lett a filmből öt.
2012. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Ment mindenkinek a zöld kezecske !

Valaki nem tud könyvet,DVD-ét ? :)

2012. okt. 29. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!