Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Klónok háborújához hasonló jó...

Klónok háborújához hasonló jó kis mesét tudnátok nekem javasolni?

Figyelt kérdés
Sajnos már minden részét megnéztem és valami hasonlót keresnék, ilyen 3D-s lehetne, az lenne a legjobb, és izgalmas mint ez a Start Wars. Az a jó ha több részes, mert több időt el lehet vele ütni :D Lehet sci-fi vagy egyéb témájú, valamint magyar vagy angol felirat jó ha van hozzá és persze le lehet tölteni a netről :)

2012. okt. 29. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami hirtelen eszembe jut és 3D-s, az a Transformers: Prime, az új Green Lantern sorozat és a Tron rajzfilm.


Én csak az elsőt láttam, és nem nevezném olyan jónak, de ha valaki kis elvárásokkal ül le elé, akkor nézhető. A másik kettőt nem láttam, de sok jót olvastam róluk. Feliratról már nem tudok.

2012. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MarkoG ***** válasza:
Transformers Prime: az első 2 évad nagyon jó most tavasszal jön a 3. évad Grimlockkal..:D
2012. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lego-k
2014. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!