Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Egy férfi és egy nő elköltözik egy erdő közepén lévő házba, ami mellett van egy kisebb házikó, amiről kiderül hogy állítólag egy boszorkány lakja. Néha a férfi elmegy megnézni, van-e ott valaki, de általában csak néhány furcsa dolgot talál ott nem pedig boszit. Elmegy a ház előző tulajához, de ő nem mond semmit a kis házikóról. A ház kéménye néha füstöt ereget és gyerek sikoly hallatszik felőle. A férfi fényképész és egyszer, mikor csinál pár képet az erdőben, akkor a kis házikóról is készít egy képet, amin később, mikor visszanézi, látja hogy van valaki az ablakban. Csak eddig láttam és be szeretném fejezni, de nem emlékszem a címére. A válaszokat előre is köszi

2012. okt. 27. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem, csak azért írok, hogy vissza tudjam keresni, ha valaki tudja, mert jónak tűnik.
2012. okt. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Reggel olvastam a kérdésedet. Láttam a filmet, de nem jutott eszembe a címe. Szóltam a férjemnek, hátha ő tudja. Természetesen nem. Na, egész nap ezen agyaltunk, de végre meglett. AZ IDÉZŐ :))))

Minket annyira nem fogott meg, de jó szórakozást hozzá, ha már elvoltunk a megfejtéssel egész nap! :DDDD

Szió!

2012. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
óó ez aaaz! :D köszi szépen!!
2012. nov. 7. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!