Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta már a Prometheus?

Ki látta már a Prometheus?

Figyelt kérdés
Nektek tetszett, jó filmnek gondoljátok?
2012. okt. 24. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam egy erős közepes. Méghozzá azért, mert én egy Alien kaliberű filmet vártam, ijesztő, akciódús elemekkel. Ehhez képest nekem kicsit vontatott volt.
2012. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha. Jogos. Én is kb olyasmi kőrülre teszem. Én leginkább azért mert annyi tipikus hülye fimes erőltette cucc van benne. Ohh menekülnek be a homokvihar elől, ésss naháát hát nem elejti a fejet.


ÉS akkor ez elvileg egy amolyan válogatott alakulat, aztán úgy viselkednek mint a hülyék. A két csávó aki a barlangban ragadt kb ugyanez. Ja meg minek fegyver, ez egy kutató út!.. Végül is egy idegen bolygó ki-tudja milyen életformákkal. Max megeszi őket egy 4 méteres két fejű valami.


Ami úgy igazán tetszett az a vége volt, amikor felébresztették az engineert. Meg, a Dave végén tetszett, hogy segít, tök király hogy túlélte :D

2012. okt. 24. 19:24
 3/4 anonim válasza:

nekem nem tetszett, főleg, mert ha valaki filmet csinál akkor legalább az előzményeket megnézhetné...

-az alien 1 2080 körül játszódik itt meg az első alien születik meg 2090-ben

-a AVP-ben az van, hogy az alieneket a predatorok teremtették mint vadászati préda, akkor most hogy is van???

2012. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a film, mivel Alien rajongó vagyok. Hiába nem lett olyan, mint amit a legtöbben vártak, köztük én is, de a film így is eléggé elgondolkodtató volt, és a vizuális effektek, illetve a filmben lévő visszautalások az Alienre kárpótoltak.
2012. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!