Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy south park részről szeretn...

Egy south park részről szeretnék többet megtudni, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Tudjátok a leges legelső részt,a "Cartman anális beültetése" ... Na annak van egy dettó ugyan olyan része,kicsit modernebben... Annak szeretném megtudni a nevét,és,hogy hanyadik évadban van?

2012. okt. 24. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A legelső unaired pilot a Cartman anális beültetése volt, akkor még papírból kivágva és stop motion módon felvéve. (1996)


Utána amikor berendelték a sorozatot, akkor adták ki újra az új technológiával ugyanazt a részt, 1x01-ként. (1997)

[link]

2012. okt. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ugyan arról beszélünk-e,de én nem teljesen ugyanazt a részt láttam,jobb grafikával,hanem egy olyat,ami ugyan arról szól,és az események is hasonlók(szinte ugyanazok,kisebb eltérésekkel). De,ha 1ről beszélünk,akkor privátban küld már el (vagy akárki aki olvassa ezt) a linket,ahonnan leszedhetem,vagy online megnézhetem...
2012. okt. 24. 01:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is rémlett egy olyan rész amiben ismét szerepel ez a motívum, csak nem akartam már hajnalban nekiállni keresni.


A 7x01 (cancelled/emlékezet törölve) részben szintén Cartmenen keresztül kommunikálnak.

[link]

2012. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!