Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Strategiai filmek, sorozatok...

Strategiai filmek, sorozatok valami?

Figyelt kérdés
Olyan filmet,sorozatot,animet keresek ami foleg a taktikazasrol szol,mint a Death Note vagy mondjuk A torvenytisztelo polgar...eloreis kossz.

2012. okt. 21. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Trónok harca? Nem tudom, hogy ilyen-e,mint amiket írtál, de taktika van benne :D
2012. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lattam meg,biztos jo film,de mellekesen mondom h nem olyat keresek amiben egy ember kiadja a parancsokat h 1es osztag balra,2es osztag jobbra es kesz is a taktika...ne erts felre nem leszollak csak elfelejtettem megemliteni ezt.Azert majd sortkeritek erre a filmre is :D
2012. okt. 21. 19:29
 3/4 anonim válasza:
En is keresem az ilyen filmeket, de elegge ritkak (ezekhez mar az agyat a gondolkodas folyamataban kell abrazolni es nem csak szetloves pillanataban, es ez valoszinuleg mar komoly gondot jelentene a forgatokonyviro szamara). A "Probatetel"-t ha meg nem lattad ajanlom!
2014. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csabeszka15 válasza:

Animék közül ezeket csekkold le, nagyjából taktikus a legtöbb:

-Code geass

-Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin

-Drifters

-No game no life

-Senjou no Valkyria: Gallian Chronicles

-Gosick

2019. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!