Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek miért alakítanak...

Bia97 kérdése:

Szerintetek miért alakítanak ennyit a Hajnalhasadás 2. részénél, mikor korántsem úgy van, hogy harcolnak a Volturi ellen?

Figyelt kérdés

Nem azért mondom, de ilyen változásokat még a Harry Potter-nél se csináltak, de ahogy az előzetesben néztem ott neki állnak harcolni, és ma végére értem a könyvnek és nincs is benne semmi harc, most akkor szerintetek csak azért csinálják, hogy a vége izgalmas legyen? És akkor Stephenie Meyer mit szólhat ehhez, hogy átköltik a legfontosabb részt?

Kérlek javítsatok ki ha tévedek valamiben, de ez a kérdés nem hagy nyugodni. És a bunkó válaszolók is kíméljenek!



2012. okt. 21. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Öhm... Én olvastam a könyvet és ha jól emlékszem lesz harc. Csak Bellának az a képessége, hogy valami erőpajzsot tud vonni a szerettei köré, ami megvédi őket. Így győzni fognak és a volturi hazamegy és az egész könyv úgy fejeződik be, hogy akár vissza is jöhetnek, de Edward apja beszél egy szövetséges vámpírral (akinek az a képessége hogy mindig az történik amit ő akar), hogy akkor is legyőzik őket. (nem pontosan így de a beszélgetésüknek ez a lényege) Remélem tudtam segíteni és nem írtam hülyeséget mert már Én is régen olvastam a könyvet, de nekem vmi ilyesmi rémlik. :)
2012. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer olvastam a könyvet, utoljára nyáron fejeztem be. Én is úgy emlékszem, hogy nincs benne harc. Vagy ha úgy vesszük, "szellemi harc" van. Néhányan a képességeikkel akarják legyőzni Cullenéket, meg ők is mindent bevetnek a győzelem érdekeben, de semmiképp sem olyan, mint az előzetesben szereplő jelenetkben.

Szerintem csak azért csinálják, hogy izgalmassá tegyék a filmet, mert ugye a könyvben egyébként semmi nincs, csak a végén ez a "harc".

2012. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondom, szerintem a második válaszolónak van igaza, tuti csak azért csinálták ilyenre, hogy azoknak is felkeltse az érdeklődését a könyv, akik nem olvasták egyik részt sem, vagy főképp nem az utolsót...de azért eléggé csalódtam a könyvben, valami harc lehetett volna.. :/
2012. okt. 23. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezért tették bele a harcjeleneteket. Hát kíváncsi vagyok mit hoznak ki az egészből. Én nagyon fanatikus vagyok, nekem is csak ennyi hiányérzetem volt a könyvben, hogy egy végső nagy csata keretein belül visszaverik a Volturi-t és eltörlik ezt az uralmat.
2012. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már láttad a filmet, de csak Alice jósolja a harcot!
2012. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen láttam :)
2012. nov. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!