Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet nézni Naruto Shippuu...

Hol lehet nézni Naruto Shippuuden ninját magyarúl?

Figyelt kérdés
Kerestem egy csomó helyen de nem találtam légyszíves írjátok le előre is köszi

2012. okt. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Még le sem szinkronizálták.
2012. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nézd az indavideón magyar felirattal.
2012. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinkronnal egy zsák szar kezd el nézni japánul ha megszokod sokkal jobban fogod imádni ha nem szokod meg nem neked való az anime.
2012. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igen nézem japánúl de érdekelne mikor jön ki szinkronba esetleg meg tudnátok mondani?
2012. okt. 21. 13:35
 5/6 anonim válasza:
Hat aki leszinkronizalja annak lesz dolga... Kb 290-300 resz van a shippuudenből mar nem tudom pontosan egy ideje nem láttam, de jobb japánul s felirattal nézni ha nem találnak neki valami normális hangokat meert a sima narutoban leminősiti a mostani magyar szinkron a jó narutot, a jó animet ja es aki mar elkezdte nezni es mar a 300-ik resznel jar az mar nem hiszem hogy kezdi elorol nezni magyarul bar van olyan aki ujbol megnezne elorol a shippuudent...
2013. jan. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nézd japánul. A sima narutos "Irúka szenszejeket" utálom
2013. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!