Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a mesének a címe?

Mi annak a mesének a címe?

Figyelt kérdés

Asszem az a lényege hogy egy szuperhős család. A főcímdal videójában az Apa az Anya a kisgyerek 4-6 év közötti kislány és egy kutya a a konyhában van és becsap oda valami ami zölden világít és ettől lesznek szuperhősök.DEE a családnak van egy kamasz fia akkor nem tartózkodott a konyhába és így neki nem lett szuper ereje olyan 14.18 év körüli srác

APA KÉPESSÉGE: Asszem a mese sorozat 99% a szemével lézeresen lő de asszem még a leheletével fagyasztani is tud

ANY KÉPESSÉGE: 99%-ban a fagyos leheletet használja néha pedig lézeresen lő a szemével

A KISGYEREK ÉS A KUTYA: asszem ők csak repülni tudnak


MIND A 4-EN TUDNAK REPÜLNI A CSALÁDBÓL AZ APA IS AZ ANYA IS ÉS A GYEREK MEG A KUTYA IS.


Jah és asszem ugy változnak át szuperhőssé hogy elkezdenek pörögni, forogni mint egy tornádó



2012. okt. 20. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A hihetetlen család?
2012. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali! Nem akartam ideírni, mert nem találtam semmi videót róla:S Én Stone család-ra emlékszem, Norman volt a srác, meg van ez a dal, az opening:

"Jön a híres Stone család varázslatos showja! Norman az egyetlen, 'ki normális a körletben" Ennél több semmi, de én Stone családra emlékszem, mint cím, de még a Stone family-re se dob ki olyat, ami most nekünk kéne, meg ilyenekkel próbáltam még kísérletezgetni, hogy "Life with Norman Stone", "Norman's life, imdb-n is port-on is néztem, abszolút passz:S:S De még az összes variációt nem próbáltam ám végig

2012. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ne a hihetetlen család és nem ez a stone család mert amit én írtam az egy rajzfilm sorozat
2012. okt. 20. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Norman norman

Norman, a normális

itt 1968-as évszám van, szóval nem biztos, hogy ugyanaz, amikor én néztem , valami modernnek tűnt, ez volt a 90-es évek vége, meg az első pár 2000-es év kb szerintem, amikor én ezt néztem rtl-en v tv2-n, nemtom melyiken volt

[link]

[link]

2018. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*Norman normal

majd még keresgélek; ja de elvileg tényleg ez a címe, mert:D

https://www.youtube.com/watch?v=xLEhz_yono4

Remélem,e zt kerested:D

2018. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!