Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Kárhozotta...

Mi a véleményetek a Kárhozottak királynője című filmről?

Figyelt kérdés
kedvenc szereplő???
2009. aug. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Lestat a kedvenc :D szőke, vámpír, rocksztár. kell ennél több? :D

amikor először megnéztem a filmet még nem olvastam a könyvet. tetszett nagyon, jó sztori, jó szereplők. aztán elolvastam a könyvet is, valami hihetetlen klassz. azóta is imádom Anne Rice vámpírkrónikáit. szóval a könyv elolvasása után újra megnéztem a filmet és hááát...nem kicsit voltam csalódott. csomó 'baki' van benne, például Akasha fehér, Lestat-ot pedig nem Marius hanem Magnus tette vámpírrá. egyébként a boszorkányikrek legendája is nagyon fontos része a könyvnek, a történetet is csak ennek az ismeretében lehet megérteni rendesen. ezt a szálat teljes mértékben kihagyták a filmből...úgyhogy olvasd el a könyvet, ha a film tetszett, ezt imádni fogod!

2009. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Zavaró volt,hogy Alföldi szinkronizálta Lestatot: én egészen más fajta hangot választottam volna a hozzá. A kedvenc szereplőm Jessica, mert vele tudok azonosulni. DE ez a film sose lesz a kedvencem. Kicsit gyenge a sztorija, de mivel vámpíros... És imádom a vámpírokat!!!!!!!! ..ezért tetszett.
2009. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, nem tudom milyen magyar szinkronnal mivel én csak angolul láttam de Lestatnak nagyon talál az a hang, imádom. Nagyon tetszik az egész történet. Egy ideig bele voltam zúgva ebbe a filmbe, most ugyanígy vok az Alkonyattal. Nem tudom miért de imádom a vámpíros filmeket.
2009. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20:36 vok kedvenc szereplő nálam is Jessica :) utánna Lestat...
2009. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A film nem volt rám nagy hatással de a zenék hihetetlen jók benne*.* Nagy rockbandák, hmm... A filmzene megvan CD-nXD
2009. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A film maga borzasztó rossz a könyv után, bár szerintem akkor sem tetszene, ha nem olvastam volna a könyvet. Viszont a zenéje tetszik.
2009. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt a legjobb film.Nekem nem volt se eleje se vége...

Nem mondott semmit,mert szinte nem történt benne olyan hihetetlen nagy dolog csak egy vámpír aki oda akarja csalogatni a többi vámpírt magához.Üres a sztori.

De aki tetszett benne nekem is Lestat volt,bár a hangja kicsit fura volt.

De ha elolvastam volna a könyvet,ami biztos ezerszer jobb a filmnél,akkor 1. többet értettem volna belőle

2.jobban tetszett volna

:D

2009. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thurston ***** válasza:

Én imádom a vámpírokat, épp ezért utálom Rice műveit. Az Interjú a vámpírral az egyetlen, ami tetszett, de az sem a "vámpírossága" miatt.


Egyébként a Kárhozottak királynője a vámpír témától elvonatkoztatva is egy borzasztó film. Ritkán látni ennél pocsékabb rendezést és forgatókönyvet, meg a színészi játék is egész nevetséges helyenként.

2009. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt a filmet. Nem olvastam, de könyvben tuti jobb, az úgy szokott lenni. Természetesen Lestat a kedvencem benne, szerintem a sznésznő, aki Jess-t, játsza, elég gyenge... De van egy rész a filmben, amikor Jess nézi a tévét és Lestat klipje megy benne... Az a zene!*.*
2009. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!